KADRA UKS GLIWICE


Marzena Bartoszewicz
Marzena Bartoszewicz

Marzena Bartoszewicz - Prezes Zarządu 

 

Pomysłodawczyni i założycielka UKS GLIWICE oraz AKADEMII TALENTÓW.

Od 3 lat zajmuje się stroną organizacyjną UKS GLIWICE, chętnie bierze udział w licznych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę i komptetencje.

Abslowentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Posiada uprawnienia jako opiekun - wychowawca kolojnijny. Podczas obozu/kolonii odpowiedzialna za prowadzenie różnorodnych zajęć sportowo - rekreacyjnych, terenowych, świetlicowych, wychowawczych dla powierzonej grupy kolonijnej, przygotowanie grupy do aktywnego udziału w realizacji programu kolonijnego, dbałość o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę w grupie.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Fitnes i Ćwiczenia siłowe na Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w sporcie na Politechnice Śląskiej.

Paulina Koralik TRENER ZAWODNICZEK
Paulina Koralik TRENER ZAWODNICZEK

Paulina Koralik - była zawodniczka gimnastyki artystycznej biorąca udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Od najmłodszych lat jej pasją jest sport.

Opiekun - wychowawca. Instruktorka sportu-gimnastyka artystyczna, Instruktorka  sportu AWF- akrobatyka sportowa, Instruktorka Aquafitness i Instruktorka Fitness - Nowowczesne Formy Gimnastyki. Od 5 lat prowadzi zajęcia z dziećmi, ciągle się szkoląc i poszerzając swoją wiedzę. Brała udział w różnych szkoleniach z zakresu metod stretchingu oraz akrobatyki sportowej. Absolwentka studiów I stopnia rekreacji ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego  oraz studentka II stopnia na Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach. 

Dorota Kardyka TRENER
Dorota Kardyka TRENER

Dorota Kardyka - od najmłodszych lat interesowała się sportem i sztuką piękną . Ukończyła szkołę sportową w klasie o profilu pływackim z licznymi osiągnięciami. Pózniej rozwijała swoje pasje artystyczne. Jest absolwentką  szkoły sztuk pięknych . Jest mamą dwójki dzieci. Córka od piątego roku życia trenuje gimnastykę pod okiem mamy. Pani Dorota od 2013 roku pracuje jako trener gimnastyki artystycznej dzieci. Jest instruktorem sportu gimnastyki artystycznej, nadal się kształci w tym kierunku.